Usługi dodatkowe

Biuro rachunkowe w Olsztynie

Nasze usługi dodatkowe

Pomoc przy likwidacji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością
Może należysz do osób, które prowadzą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, lub prowadziły ją w przeszłości i teraz spółka ta jest już nieprzydatna w Twoich planach biznesowych. Jeśli tak, możemy wraz z radcą prawnym zająć się likwidacją spółki lub jej przekształceniem na działalność gospodarczą. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, zgłoś się do nas, a pomożemy znaleźć korzystne rozwiązanie.

Sporządzanie dokumentacji do zamówień publicznych
Jeśli zamierzasz świadczyć usługi na rzecz sektora budżetowego lub UE zapraszamy do współpracy. Możemy skompletować dokumentację do przetargu lub sporządzić zapytania ofertowe czy zrobić rozeznanie rynku. Wszystkie te sprawy załatwisz we współpracy z nami !

Dokumentacja do kredytów i dotacji
Potrzebujesz kredytu lub chcesz złożyć wniosek o dofinansowanie i nie wiesz, jak się za to zabrać ? Możemy wesprzeć Cię fachową współpracą. Doradzimy w sprawie odpowiedniej oferty kredytowej, przygotujemy biznesplan lub wniosek o dofinansowanie, dzięki współpracy ze świetnymi fachowcami w tej dziedzinie mamy dostęp do najnowszych informacji w tym obszarze i możemy podzielić się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami.